اتحادیه فوتبال انگلیس سرمربی تاتنهام را 2 جلسه محروم کرد

تهران- خبرنگاران- مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تیم تاتنهام به دلیل بروز رفتار غیر ورزشی 2 جلسه از همراهی تیمش محروم و 13 هزار دلار جریمه شد.

اتحادیه فوتبال انگلیس سرمربی تاتنهام را 2 جلسه محروم کرد

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه نوشت: سرمربی آرژانتینی تاتنهام بدنبال شکست 2بر یک ماه گذشته تیمش مقابل برنلی در لیگ برتر جزیره به قاضی دیدار اعتراض کرد؛ دیداری که در نتیجه آن تاتنهامی ها از کورس رقابت با منچسترسیتی و لیورپول برای فتح عنوان قهرمانی جا ماندند.

بر این اساس، اتحادیه فوتبال انگلیس با انتشار بیانیه ای بیان کرد: مائوریتسیو پوچتینو بدنبال برگزاری جلسه دادرسی کمیسیون مستقل ضوابط، به پرداخت 13 هزار دلار جریمه محکوم و 2 جلسه از همراهی تیمش محروم شد.

محرومیت مذکور بدان معنا است که پوچتینو باید دیدار تیمش مقابل ساوتهمپتون و لیورپول را که به ترتیب شنبه هفته آینده و 31 مارس برگزار می گردد، از روی سکوها نظاره گر باشد.

گفتنی است پوچتینو که به طور معمول در زمره سرمربی های آرام کنار زمین محسوب می گردد، در مصاحبه ای گفت: از مارک دین (داور بازی) عذرخواهی می کنم، به هیچ عنوان حق انجام چنین واکنشی را نداشتم و چنین رفتاری به هیچ وجه قابل قبول نیست و جریمه را می پذیرم.

ورزشی**3991**9118**

منبع: ایرنا

به "اتحادیه فوتبال انگلیس سرمربی تاتنهام را 2 جلسه محروم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه فوتبال انگلیس سرمربی تاتنهام را 2 جلسه محروم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید