از زمان ثبت نام کنکور 1401 تا جزئیات برگزاری حضوری کلاس های دانشگاهی

به گزارش وبلاگ نوکیا، برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.

از زمان ثبت نام کنکور 1401 تا جزئیات برگزاری حضوری کلاس های دانشگاهی

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ نوکیا، حوزه آموزش و پژوهش در هفته ای که گذشت با اخبار متنوع و فراوانی روبه رو بود که خلاصه ای از آن ها را می توانید در ادامه مرور کنید.

ثبت نام کنکور 1401 از هفته آینده شروع می گردد

مهلت ثبت نام داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری ورود به موسسات آموزش عالی سال 1401 از یکشنبه دهم بهمن شروع می گردد و طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور این فرصت تا روز یکشنبه 17 بهمن ماه ادامه دارد.

مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 تمدید شد

سازمان سنجش فرصت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و بعلاوه دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور را تا آدینه 8 بهمن ماه 1400 تمدید کرد.

طرح افزایش ظرفیت پزشکی را به سمت بومی گزینی راهنمایی می کنیم

ابوالفضل باقری فرد معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در پی تمهیداتی هستیم که افزایش ظرفیت را به سمت بومی گزینی راهنمایی کنیم تا هم مشکل کمبود پزشک در منطقه ها محروم حل گردد و هم کیفیت آموزش در دیگر دانشگاه ها تحت الشعاع قرار نگیرد و خدشه ای به آن وارد نگردد.

ابلاغیه وزارت کشور در مورد بازگشایی دانشگاه ها

وزارت کشور در مورد بازگشایی حضوری کلاس های درس دانشگاه ها و مدارس ابلاغیه ای صادر کرد:

دانشگاه خوارزمی شرایط برگزاری حضوری کلاس ها را گفت

دانشگاه خوارزمی شرایط برگزاری کلاس ها در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 را گفت، کلاس های کارشناسی بعضی از گروه های آموزشی دانشگاه که در پردیس تهران هستند حضوری و ترکیبی برگزار می شوند.

ازسرگیری به تدریج آموزش حضوری دانشجویان کارشناسی از بهمن ماه

محمدعلی زلفی گل، وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری گفت: بر اساس آخرین جلسه ای که با روسای دانشگاه ها داشتیم تاکید نمودم که حتماً این مراکز آماده بازگشایی و شروع آموزش حضوری باشند و آموزش دانشجویان از بهمن ماه به صورت حضوری برگزار گردد. سعی می کنیم با مدیریت مناسبی که دانشگاه ها خواهند داشت به صورت تدریجی شاهد حضور دانشجویان با درصد های بیشتر در دانشگاه ها باشیم.

ثبت نام آزمون دستیاری نیمه دوم بهمن شروع می گردد

طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت نام از متقاضیان برای شرکت در چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری نیمه دوم بهمن شروع می گردد.

تاریخ و زمان برگزاری دو آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد

با اعلام مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، آزمون جامع پیش درمانگاهی دامپزشکی روز پنج شنبه 12 اسفند 1400 و بعلاوه در تاریخ 12 اسفند ماه، آزمون بورد تخصصی دامپزشکی نیز به صورت متمرکز تنها در شهر تهران برگزار خواهد شد.

مهلت ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان دانشگاه پیغام نور تا 8 بهمن

طبق اعلام معاونت آموزشی دانشگاه پیغام نور، با توجه به اینکه تعدادی از پذیرفته شدگان نیمسال دوم 1401-1400 پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بهمن 1400 پیروز به ثبت نام نشده اند، ثبت نام غیرحضوری این دانشجویان تا 8 بهمن ماه 1400 ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "از زمان ثبت نام کنکور 1401 تا جزئیات برگزاری حضوری کلاس های دانشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از زمان ثبت نام کنکور 1401 تا جزئیات برگزاری حضوری کلاس های دانشگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید