اورمارس: آژاکس شانس کمی برای به خدمت دریافت سوارس دارد

به گزارش وبلاگ نوکیا، مدیر ورزشی تیم فوتبال آژاکس شانس این باشگاه برای جذب لوئیس سوارس را اندک دانست.

اورمارس: آژاکس شانس کمی برای به خدمت دریافت سوارس دارد

به گزارش وبلاگ نوکیا، لوئیس سوارس 33 ساله که تنها یک سال دیگر از قراردادش با بارسلونا باقی مانده، یکی از بازیکنانی است که گفته می شود در برنامه های رونالد کومان سرمربی جدید بارسلونا جایی ندارد و در لیست خروجی این تیم گذاشته شده است. بازگشت به آژاکس یکی از گزینه های پیش روی این مهاجم اروگوئه ای مطرح شده است، تیمی که پیش از پیوستن به لیورپول، به مدت چهار سال برایش بازی کرد.

مارک اورمارس مدیر ورزشی تیم فوتبال آژاکس پس از برتری یک بر صفر شب گذشته (سه شنبه) این تیم مقابل هرتابرلین در دیداری محبت آمیز در گفت وگو با شبکه تلویزیونی زیگو اسپورت درباره احتمال پیوستن سوارس به این تیم گفت: بگذارید این طور به شما بگویم که شانس آمدن لوئیس به آژاکس خیلی کم است.

وی افزود: من فکر می کنم این پاسخ صریحی است. آیا ما تماسی با سوارس داشته ایم؟ ما تماس هایی با برخی بازیکنان پیشین آژاکس داشته ایم و این امری منطقی است.

سوارس 33 ساله که در فصل اخیر در 36 بازی 21 گل برای بارسا به ثمر رساند، بین سال های 2007 تا 2011 در تیم آژاکس عضویت داشت و در 159 بازی 111 گل به ثمر رساند.

اورمارس همچنین درباره شایعه علاقه مندی باشگاه بارسلونا به جذب دونی فن دبیک پس از روی کار آمدن رونالد کومان گفت: ایده ای در این باره ندارم. حداقل تا این لحظه پیشنهادی در این زمینه به من داده نشده است.

مدیر ورزشی تیم فوتبال آژاکس ادامه داد: همیشه در بازار نقل وانتقالات علاقه مندی هایی به برخی بازیکنان وجود دارد. در حال حاضر یک بازیکن مان پیشنهادی جدی دارد. کدام بازیکن؟ در هفته های پیش رو مشخص خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اورمارس: آژاکس شانس کمی برای به خدمت دریافت سوارس دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اورمارس: آژاکس شانس کمی برای به خدمت دریافت سوارس دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید