ترامپ مخالفانش را به خشونت تهدید کرد

تهران- خبرنگاران- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با این عبارت که دولت او می تواند بازی سخت تری انجام دهد مخالفانش را تهدید به خشونت و اعمال سخت گیری های بیشتر کرد.

ترامپ مخالفانش را به خشونت تهدید کرد

به گزارش روز آدینه خبرنگاران به نقل از تارنمای خبری آمریکایی د هیل(TheHill)، سخنان ترامپ در گفت وگو با شبکه بریت بارت حاوی پیامی خطرناک برای سیاست آمریکا بود.

ترامپ در گفت وگو با این شبکه خبری اضافه نمود که حامیانش سخت تر از دموکرات ها هستند و اگر دولت او و طرفدارانش به انجام بازی های سخت روی بیاورند کار برای مخالفانش سخت خواهد شد.

وی ادامه داد که شما می دانید که چپ ها به بازی سخت روی آورده اند. این بسیار خنده دار است. من فکر می کنم که مردم در جناح راست سخت تر هستند.

به تازگی (6 اسفند 97) جرولد نادلر عضو ارشد دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا با متهم کردن ترامپ به سوء استفاده از قدرت، جلوگیری از اجرای عدالت و نقض قانون اساسی او را بزرگترین تهدید علیه نظام دمکراسی در این کشور پس از جنگ داخلی دانست. وی که رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا هست درباره ترامپ اضافه نمود: این رئیس جمهوری و منش او را بزرگترین تهدید علیه نظام دمکراسی و حکومت مشروطه از زمان جنگ داخلی است.

شبد**9460**1010

منبع: ایرنا

به "ترامپ مخالفانش را به خشونت تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ مخالفانش را به خشونت تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید