کوشش ترامپ برای توجیه نتایج منفی نظرسنجی ها علیه خود

به گزارش وبلاگ نوکیا به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا در کوشش برای توجیه ناکامی های به دست آمده علیه خود در نتایج منفی نظرسنجی های متعدد که دارای تبعات گسترده ای علیه وی هستند، در توییترش نوشت: یک افشاگر، مُچ نیویورک تایمزِ مغلوب، یکی از مخرب ترین نمونه های روزنامه نگاری های بَد در طول تاریخ را گرفت و فاش کرد که این روزنامه سرگرم تغییر رویکرد خود از روایت ساختگی تبانی (ستاد انتخاباتی ترامپ) با روسیه (گزارش بازرس مولر و ادای شهادت او در کنگره که یک فاجعه کامل بود)، به آزار رقبای سیاسی با استفاده از مسئله نژادپرستی است.

کوشش ترامپ برای توجیه نتایج منفی نظرسنجی ها علیه خود

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه اضافه نمود: روزنامه نگاری به سطح افول جدیدی در طول تاریخ کشورمان رسیده است و چیزی بیشتر از دستگاه تبلیغاتی شرورانه برای حزب دموکرات نیست. گزارش ها به اندازه ای دروغ، مغرضانه و شرورانه است که اکنون به دستمایه طنز تبدیل شده است...، اما عموم مردم مطلع هستند.

لازم به ذکر است، نشریه هیل چندی پیش در گزارشی پیرامون تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا اعلام نموده بود که بر اساس نتیجه نظرسنجی جدید فاکس نیوز، هر 4 نامزد پیشتاز دموکرات این انتخابات می توانند در برابر دونالد ترامپ رئیس جمهوری کنونی کشورشان به پیروزی برسند.

بر اساس اعلام هیل، جو بایدن معاون رئیس جمهوری پیشن آمریکا به همراه برنی سندرز سناتور دموکرات، الیزابت وارن و کامالا هریس در صورت پیروزی در رقابت های درون حزبی و راه یابی به رقابت نهایی با ترامپ می توانند او را شکست دهند.

بر اساس اعلام این شبکه، در صورت رقابت ترامپ با بایدن، 50 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی به معاون اوباما رأی می دهند و سهم رئیس جمهوری کنونی تنها 39 درصد خواهد بود.

طبق داده های نظرسنجی فاکس نیوز، سهم ترامپ در رقابت با سندرز، وارن و هریس هم 39 درصد آرا است؛ اما او در رقابت با این 3 نفر هم بازنده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کوشش ترامپ برای توجیه نتایج منفی نظرسنجی ها علیه خود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش ترامپ برای توجیه نتایج منفی نظرسنجی ها علیه خود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید