شهرام شکوهی کنسرت برگزار می نماید، بازگشت دوباره از رشت

به گزارش خبرنگاران، شهرام شکوهی خواننده موسیقی پاپ که طی ماه های اخیر فعالیت های کمی در حوزه اجرای زنده داشته است، روز شنبه سوم فروردین ماه سال 98 تازه ترین کنسرت خود را در شهر رشت استان گیلان برگزار می نماید.

شهرام شکوهی کنسرت برگزار می نماید، بازگشت دوباره از رشت

این خواننده موسیقی پاپ که طی ماه های گذشته فعالیت بسیار کمی در عرصه اجراهای زنده داشته است ساعت 21 روز شنبه سوم فروردین ماه سال 98 اولین کنسرت سال جدید خود را در تالار نمایشگاه بین المللی رشت برگزار می نماید. وی در این کنسرت ضمن اجرای قطعاتی از آلبوم های مدارا، کولی عشق و تا نفس هست به اجرای تعدادی از آثار جدیدش نیز می پردازد.

شکوهی که در نیمه دوم سال 97 غیر از فراوری چند تک آهنگ فعالیت چندانی در عرصه اجراهای زنده نداشت، اواخر مرداد ماه سال 97 بود که به وعده خود برای برگزاری کنسرت با بلیت های ارزان قیمت عمل کرد و کنسرتی را با قیمت بلیت های 40 تا 60 هزار تومان در تالار بزرگ وزارت کشور روی صحنه برد.

وی تابستان سال جاری در نشست خبری پیرامون این موضوع شرح داده بود: برنامه ریزی ما برای فروش بلیت کنسرت ها میانگین قیمت 50 هزار تومان است که قطعاً از 70 هزار تومان بیشتر نمی گردد و هواداران مطمئن باشند قسمت اعظم سالن وزارت کشور بلیت های 50 هزار تومانی خواهد بود، البته می دانم پس از اینکه این تصمیم اجرایی گردد، من مورد عنایت و توجه همکاران عزیزم قرار خواهم گرفت اما این تصمیمی است که گرفته شده و فقط هم شامل قیمت جایگاه سالن می گردد.

گرچه پس از برگزاری کنسرت تابستان از محافل خبری شنیده شد که دور تازه فعالیت های شکوهی در تهران و سایر شهرستان ها از سرگرفته می گردد اما در عمل چنین اتفاقی نیفتاد و این خواننده پرطرفدار طی سال 97 تبدیل به یکی از کم کارترین هنرمندان عرصه موسیقی پاپ شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شهرام شکوهی کنسرت برگزار می نماید، بازگشت دوباره از رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرام شکوهی کنسرت برگزار می نماید، بازگشت دوباره از رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید