مدیرکل محیط زیست سمنان دستگیر شد

سمنان - خبرنگاران - دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان گفت: عباسعلی دامنگیر، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به اتهام های ارتشا و اختلاس دستگیر شد.

مدیرکل محیط زیست سمنان دستگیر شد

به گزارش خبرنگاران، حیدر آسیابی شامگاه پنجشنبه به خبرنگاران در سمنان گفت: پرونده یکی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان سمنان به منظور ارتقای سلامت اداری و مبارزه با مفاسد اقتصادی و به دنبال دریافت گزارش اداره کل اطلاعات، در حال تحقیق و رسیدگی است.

وی اعلام کرد: مدیرکل محیط زیست استان سمنان و یکی از معاونان وی، با دریافت گزارش مربوطه و پس از جمع آوری مستندها و ادله لازم به اتهام ارتشا و اختلاس دستگیر شدند.

وی اضافه نمود: با صدور قرار بازداشت موقت توسط بازپرس پرونده و پس از تفهیم اتهام های انتصابی، پرونده در شعبه اول بازپرسی سمنان برای تکمیل تحقیقات در دست رسیدگی و باز است.

دادستان عمومی و انقلاب سمنان یادآور شد: از رقم اختلاس و ارتشا متهمان برآورد اولیه شده و تحقیقات برای معین مقدار نهایی آن ادامه دارد.

به گزارش خبرنگاران، چندی پیش نیز دو کارمند اداره کل ورزش و جوانان سمنان به اتهام اختلاس بازداشت شدند.

پیشتر نیز سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهدیشهر و دو نفر از کارکنان اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان به علت تخلف های اقتصادی و اداری دستگیر شده بودند.

9881/7408

منبع: ایرنا

به "مدیرکل محیط زیست سمنان دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل محیط زیست سمنان دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید