همدانی: تیم های حوزه خلیج فارس، دیدار با ایران را فرصتی برای دیده شدن می بینند، تیم بسیار پُرمهره ای روی نیمکت داریم

به گزارش وبلاگ نوکیا، مربی فوتبال کشورمان معتقد است تیم های حوزه خلیج فارس با انگیزه بالایی مقابل تیم ملی کشورمان به میدان می آیند.

همدانی: تیم های حوزه خلیج فارس، دیدار با ایران را فرصتی برای دیده شدن می بینند، تیم بسیار پُرمهره ای روی نیمکت داریم

ستار همدانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ نوکیا، درباره پیروزی یک بر صفر تیم ملی کشورمان مقابل امارات گفت: سه امتیاز خارج از خانه بسیار شیرینی گرفتیم و تیم ملی توانست پیروزی های خود را تداوم ببخشد. هوای امارات گرم بود و بازی سختی داشتیم، اما راه ما برای صعود به جام جهانی هموارتر شد.

وی در مورد کار سخت ایران برای غلبه بر امارات شرح داد: تیم های حوزه خلیج فارس همیشه حساسیت خاصی نسبت به تیم ایران دارند و با انگیزه زیادی مقابل ما حاضر می شوند. آنها دیدار با ایران را فرصتی برای دیده شدن می بینند و نباید آنها را دست کم گرفت. نباید فکر کنیم این تیم ها عددی نیستند و می توانیم چهار گل به هر یک از آنها بزنیم. دوره ای که خیلی راحت چهار گل مقابل امارات به ثمر می رساندیم، گذشت و اکنون همه تیم ها قابل احترام هستند.

پیشکسوت فوتبال ایران در واکنش به برخی نقدها نسبت به دراگان اسکوچیچ بابت ضعف تیم ملی مقابل امارات شرح داد: اسکوچیچ کم کم جهت خود را پیدا می کند. بازیکنان فعلی تیم ملی با یکدیگر همدلی دارند و کنار هم قرار دادن آنها یک هنر است. خیلی ها او را پایین تر از کی روش می بینند، اما اسکوچیچ تیمش را با آرامش هدایت می کند و نتیجه هم گرفته است.

همدانی درخصوص دیدار مقابل شاگردان پائولو بنتو به وبلاگ نوکیا گفت: دیدار با کره جنوبی بسیار معین کننده است و اگر پیروز شویم، بخش زیادی از راه را رفته ایم. کره جنوبی همیشه در تهران باخته و پیروز نشده است. خط حمله ما می تواند هر دفاع سرسختی را بشکند و به گل برسد. فکر می کنم می توانیم کره جنوبی را هم شکست بدهیم.

وی با اشاره به بازیکنان باکیفیت تیم ملی ایران اظهار داشت: مهاجمان و هافبک های بسیار خوبی داریم که از یکدیگر حمایت می کنند و از تیم یکدستی بهره می بریم. تیم بسیار پُرمهره و خوبی روی نیمکت داریم و حدود 18 لژیونر در تیم ملی هستند. برتری ایران باعث افزایش فاصله با سایر تیم ها می شود و با اعتمادبه نفس بیشتری به راه خود ادامه خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "همدانی: تیم های حوزه خلیج فارس، دیدار با ایران را فرصتی برای دیده شدن می بینند، تیم بسیار پُرمهره ای روی نیمکت داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدانی: تیم های حوزه خلیج فارس، دیدار با ایران را فرصتی برای دیده شدن می بینند، تیم بسیار پُرمهره ای روی نیمکت داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید