کمبود شدید معلم تربیت بدنی در همدان

به گزارش وبلاگ نوکیا، مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه با کمبود شدید معلم تربیت بدنی در مدارس استان روبرو هستیم، اعلام کرد: با وجود کمبود معلم تربیت بدنی، شرایط جذب نیروی مورد احتیاج را نداریم.

کمبود شدید معلم تربیت بدنی در همدان

محمد پورداود در گفت وگو با وبلاگ نوکیا با اعلام اینکه همدان با کمبود نیرو در مقاطع ابتدایی روبرو نیست، اضافه کرد: همدان کمبود معلم ندارد و اگر هم کمبودی احساس گردد، نیرو جایگزین می گردد. 40 هزار معلم در سراسر کشور جذب می گردد و سهم همدان از این تعداد، 700 نفر است که مهرماه سال جاری به سیستم آموزشی استان اضافه می شوند.

وی بیان نمود: سیستم آموزش و پرورش استان همدان با جذب نیروهای رسمی، پیمانی، بازنشسته ها و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که 4 ترم دوره گذرانده اند، کمبود نیرویش را پوشش می دهد.

وی با اشاره به اینکه گذراندن دوره پیش دبستانی نظام اجباری نیست، اظهار کرد: سال گذشته در سامانه سناد، اطلاعات بیش از 80 درصد دانش آموزان ثبت گردیده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به تحصیل 288 هزار دانش آموز استان در مقطع ابتدایی گفت: در استان همدان 265 هزار نفر دانش آموز در مدارس دولتی و بیش از 23 هزار دانش آموز نیز در مدارس غیردولتی ثبت نام نموده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کمبود شدید معلم تربیت بدنی در همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمبود شدید معلم تربیت بدنی در همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید