آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، هراز و کندوان یک طرفه شد

به گزارش وبلاگ نوکیا، تردد وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 24:00 روز آدینه 13 آبان از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد و در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 تا 22:00 روز آدینه از رودهن به سمت آمل، ممنوع است.

آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، هراز و کندوان یک طرفه شد

به گزارش وبلاگ نوکیا، علی اکبر آشوری آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور اظهار کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2323 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها درباره آخرین شرایط ترافیکی محورهای تهران-شمال گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در مسیر رفت و برگشت محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان بعلاوه آیادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال، نشان می دهد.

وی درباره شرایط جوی جاده های کشور بیان نمود: در حال حاضر بارش برف و باران در بعضی از محورهای استان اصفهان و بارش باران در بعضی از محورهای استان های خراسان رضوی، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و یزد داریم.

آشوری اظهار کرد: در دیگر جاده های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

ترافیک سنگین در بعضی آزادراه ها

مدیر مرکز مدیریت راه ها درباره شرایط ترافیکی دیگر جاده های کشور اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل ساسانی تا کمال شهر و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده های کمال شهر و گرمدره نشان می دهد.

وی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج-تهران با 145 هزار تردد، آزادراه کرج -قزوین با 135 هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با 130 هزار تردد، ثبت شد.

افزایش 8.2 درصدی تردد خودرو در جاده ها

آشوری توضیح داد: کل تردد جاده ای در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2386 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 8.2 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت بعلاوه سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.3، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها درباره آخرین شرایط مسدودی جاده های کشور گفت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور شهداد-نهبندان و محور خرم آباد-پل دختر به علت نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود است.

وی افزود: بعلاوه محور لاسم - ارجمند در استان مازندران و محور ریگان - ایرانشهر به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

محدودیت ترافیکی جاده های تهران-شمال

تردد موتور سیکلت تا ساعت 06:00 روز شنبه مورخ 1401/08/14 در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 24:00 امروز از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 24:00 از میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا24:00 روز آدینه مورخ 1401/08/13 از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 24:00 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 تا 22:00 روز آدینه مورخ 1401/08/13 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت 16:00 تا 22:00 همان روز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت مقطعی یک طرفه انجام می گردد.

در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون ممنوع است بعلاوه در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 06:00 الی 24:00 امروز و فردا در محور هراز ممنوع است.

منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، هراز و کندوان یک طرفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، هراز و کندوان یک طرفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید