تفریحات ابرثروتمند های دبی، از رویا تا واقعیت

به گزارش وبلاگ نوکیا، شاید برایتان جالب باشد که بدانید دبی بیش از 20000 ابر میلیونر را در خود جای داده. طبق گزارش The Wealth Report 2016 دبی پنجمین شهر استراتژیک جهان و سکونت گاه ابر ثروتمند های جهان است. به طور حتم تفریحاتی که در این شهر لوکس و مدرن در اختیار این افراد قرار می گیرد متفاوت از آن چیزی است که تا کنون دیده و یا شنیده اید. در این مقاله قصد داریم سری به محبوب ترین و لوکس ترین تفریحات ثروتمند های دبی بزنیم با خبرنگاران همراه باشید.

تفریحات ابرثروتمند های دبی، از رویا تا واقعیت

1) سبکی نو را امتحان کنید

آیا در پی یک تاکسی منحصر به فرد هستید؟ ما به شما توصیه می کنیم که هلیکوپتر را امتحان کنید. یا اینکه دلتان می خواهد سوار بر یک رولز رویس اشرافی در خیابان های فوق مدرن دبی چرخی بزنید و از لحظات توردبی خود لذت ببرید؟اگرچه انتخاب های دیگری هم در اختیار شما قرار داده شده، می توانید یک فراری آخرین مدل کرایه کنید و آن طور که دلتان می خواهد به گشت گذار در تورمسافرتی خود بپردازید.

2) حیوانات خانگی نادر

شاید نگه داری ببر یا پلنگ به عنوان حیوان خانگی آنچنان در جهان مرسوم نباشد، اما ثروتمندان ساکن دبی سبکی نو و مختص به خود دارند. در دبی می توانید به صورت قانونی حیوانات نادر را در منزل نگه داری کنید. این البته به نظر تمام گردشگران توردبی عجیب است که کسی را در حال قدم زدن با یک گربه وحشی در خیابان ببینند، اما اگر در طول تورمسافرتی خود با این صحنه روبه رو شدید تعجیب نکنید و غافلگیر نشوید.

3) مهمانی های عجیب

پارتی ثروتمندان دبی زبانزد عام و خاص است در این پارتی ها فاکتورهزینه ها در آخرین درجه اهمیت قرار می گیرد. آنچه مهم است حفظ پرستیژ و استایل خاص کسی است که مهمانی را برگزار کرده. انواع غذاهای فوق گران از اقصی نقاط جهان در این مهمانی ها سرو می شود. می توانید از پایکوبی نورهای فوق حرفه ای تا آتش بازی های عجیب را در این مهمانی ها مشاهده کنید اگر چه ماجرا به اینجا ختم نمی شود، محوطه ای که مهمانی در آن برگزار می شود، منظره فوق العاده دریا و ... در این مهمانی ها نقشی اساسی ایفاء می کنند.

4) طلا و جواهرات

صد البته که ثروتمندان دبی علاقه ای خاص به نمایش ثروت خود دارند. می توانید وجه های این تمایل را در طلاکاری هایی که در ماشین ها، لوازم منزل و حتی دستگاه های الکترونیکی و دیجیتالی این افراد به کار گرفته شده مشاهده کنید، بنابراین دفعه آینده که راهی توردبی شدید با دقت بیشتری به اطراف خود توجه کنید. شاید با یکی از این ابر ثروتمند ها در یکی از مجتمع های خرید هم قدم بودید.

5) ورزش های غیر معمول

تا به حال به این فکر کرده اید که پرش از هلیکوپتر چه حسی را به شما منتقل می کند؟ اگر در پی کشف این تجربه هستید کافی است که یک هواپیما اجاره کنید و با دوستان خود راهی توریک روزه ای سرشار از ماجراجویی و هیجان شوید. می توانید در پرواز خود از جزایر مصنوعی Palm Jumeirah دیدن کنید و سبک دیگری از تفریحات را به خاص ترین شیوه ممکن تجربه کنید. البته قبل از اینکه با موسسه کرایه هواپیما تماس بگیرید به هزینه های این تفریح خاص هم عمیقا فکر کنید.

منبع: همگردی

به "تفریحات ابرثروتمند های دبی، از رویا تا واقعیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریحات ابرثروتمند های دبی، از رویا تا واقعیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید