حذف قبوض کاغذی گاز در قزوین از آذر ماه

به گزارش وبلاگ نوکیا، طرح حذف قبوض کاغذی با هدف بهبود کیفیت و دقت خدمات و همچنین حفاظت از محیط زیست در سطح استان قزوین اجرایی می شود.

حذف قبوض کاغذی گاز در قزوین از آذر ماه

به گزارش وبلاگ نوکیا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری - مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین - با بیان اینکه حذف قبوض کاغذی جزو برنامه های دولت است، اظهار کرد: با انجام طرح حذف قبوض کاغذی گاز قدم بزرگی در صرفه جویی در هزینه ها برمی داریم که این مهم تنها با همکاری مردم محقق می شود.

وی با اشاره به مزایای این طرح بیان کرد: دسترسی به موقع، ارتقاء کیفیت ارائه خدمات به مشترکین، امکان پیگیری و پرداخت آنلاین و تسریع در وصول مطالبات و همچنین صرفه جویی در کاغذ مصرفی و به تبع آن کاهش آلودگی های زیست محیطی از مهم ترین مزیت های این طرح است.

بوشهری با بیان اینکه هم اکنون بیش از 420 هزار مشترک گاز در استان قزوین از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند، بیان کرد: این مشترکان می توانند با ارسال شماره اشتراک درج شده بر روی قبوض گاز به شماره پیامک 1000194 از طریق تلفن سرپرست خانوار، شماره اشتراک خود را برای دریافت قبض به صورت پیامکی ثبت کنند.

وی تأکید کرد: مراجعه به سایت شرکت گاز استان قزوین به آدرس https://nigc-qazvin.ir و همچنین مراجعه به نشانی اینترنتی http://ghabz.nigc.ir از دیگر راه های ثبت اشتراک مشترکین است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در خاتمه یادآور شد: مشترکین برای ثبت اشتراک به روش های ذکر شده تا آذرماه فرصت دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حذف قبوض کاغذی گاز در قزوین از آذر ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف قبوض کاغذی گاز در قزوین از آذر ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید