رئال مادرید بدون مهاجم شد!

همه مهاجم نوک های رئال مادرید آسیب دیده هستند و این باشگاه باید با یک بازیکن در این خط قرارداد امضا کند.

رئال مادرید بدون مهاجم شد!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، رئال مادرید با اتفاق های دیشب مجبور است در فصل جابجایی با یک مهاجم نوک قرارداد امضا کند. کریم بنزما در بازی برابر رئال بتیس انگشت دست چپش شکست و سانتیاگو سولاری تنها در این پست ماریانو مصدوم را در اختیار دارد. سرمربی رئال مادرید دیشب مجبور شد از کریستو گونسالس که در تیم کاستیا (تیم دوم رئال مادرید) بازی می نماید استفاده کند. بازیکن جوان اسپانیایی 45 دقیقه کامل در زمین حضور داشت.

بنزما قرار بود پس از رسیدن به مادرید مورد تست های پزشکی قرار بگیرد و باشگاه درباره مدت دوری مهاجم فرانسوی بیانیه خواهد داد. او حداقل دیدار برگشت برابر لگانس در کوپا دل ری و بازی برابر سویا را در هفته آینده از دست می دهد. فصل گذشته ایوان راکیتیچ آسیب دیدگی مشابهی داشت و دو بازی را از دست داد.

در رئال مادرید گرت بیل مانند مارکو آسنسیو آسیب دیده است. این باشگاه باید بازیکنانی که در پنجره جابجایی هستند را آنالیز کند. این در حالی است که سولاری اعتقادی به امضای قرارداد با بازیکن جدید ندارد. همچنین باشگاه مادرید باید استراتژی اش را تغییر دهد. تیم اسپانیایی از زمان خرید آدبایور به خاطر عمل جراحی گونسالو ایگواین، خرید اضطراری نداشته است. این اتفاق در سال 2011 رخ داد. بازیکنان سرشناسی همچون مائورو ایکاردی حضور دارند که خیلی گران هستند. مبلغ بند آزادسازی مهاجم آرژانتینی 110 میلیون یورو است. دیگر بازیکن، رودریگوی جوان است که به صورت قرضی برای سانتوس بازی می نماید. همچنین پیاتک، بازیکن لهستانی جنوا نیز می تواند از گزینه های مادرید باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رئال مادرید بدون مهاجم شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال مادرید بدون مهاجم شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید