اجازه برگزاری بازی آلومینیوم اراک با پرسپولیس را نمی دهیم

به گزارش وبلاگ نوکیا، مجید فروتن نیا در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: با رایزنی مسئولان استانی و اداره کل ورزش و جوانان تا سرانجام دی ماه به باشگاه آلومینیوم برای پرداخت بدهی مربوط به اجاره ورزشگاه امام خمینی (ره) فرصت دادیم اما، همان طور که پیش بینی می شد، برای سومین بار باشگاه آلومینیوم به وعده و قول خود عمل نکرد.

اجازه برگزاری بازی آلومینیوم اراک با پرسپولیس را نمی دهیم

وی اضافه کرد: در صورتی که باشگاه آلومینیوم بدهی خود را تا پیش از ملاقات با پرسپولیس پرداخت نکند، اجازه حضور تیم ها در ورزشگاه را نخواهیم داد.

فروتن نیا اعلام کرد: اگر جلوی ورود تیم ها را گرفتیم دوستان گلایه ای نداشته باشند و اتهام ایجاد مشکل برای تیم آلومینیوم را به ما وارد ننمایند و اگر دلشان به حال تیم می سوزد، موضوع را قبل از بازی با پرسپولیس حل نمایند.

وی گفت: تاکید می کنم که در 6 ماه اخیر همراهی خوبی را با باشگاه آلومینیوم داشته ایم و مسئولان باشگاه آلومینیوم 6 ماه است که اراده ای برای عقد قرارداد و پرداخت بدهی خود نداشته اند و همیشه دست پیش را گرفته و از انجام تعهدات خود سرباز زده اند.

رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی در انتها گفت: ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به صورت قانونی و بر اساس فرایند معین شده از سوی وزارت ورزش و جوانان، به هیأت دوومیدانی استان مرکزی اجاره داده شده است و ما هم حق قانونی خودمان می دانیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت زمین چمن، درآمدزایی داشته باشیم و به دنبال وصول مطالبات به حق و قانونی خودمان باشیم.

لازم به ذکر است، روز دوشنبه ششم بهمن ماه تیم پرسپولیس تهران برای ملاقات هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور میهمان تیم آلومینیوم اراک است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اجازه برگزاری بازی آلومینیوم اراک با پرسپولیس را نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجازه برگزاری بازی آلومینیوم اراک با پرسپولیس را نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید