اعتراف سولسشایر: تیم برتر برنده شد

سرمربی منچستریونایتد بعد از شکست برابر سیتی اعتراف کرد که تیم حریف بهتر و سرتر بوده است.

اعتراف سولسشایر: تیم برتر برنده شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسکای اسپورت، منچستریونایتد با شکستی که برابر منچسترسیتی متحمل شد، امیدهایش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کمرنگ شد.

اوله گونار سولسشایر، سرمربی یونایتد بعد از بازی گفت: در سرانجام تیمی که بهتر بازی کرد به پیروزی رسید. کوشش زیادی از خود نشان دادیم اما این کوشش برای پیروز شدن کافی نبود. دو تیم از نظر کیفی با هم تفاوت دارند. منچسترسیتی در صدر جدول رده بندی جای دارد و ما در رده ششم و این تفاوت دو تیم را به خوبی نشان می دهد.

او ادامه داد: طبیعی است که از شکست در داربی اصلاً حس خوبی نداشته باشیم. باید این اختلاف با سیتی را جبران کرد و به سطح آن ها برسیم. نمی توان گفت که بازیکنان منچستر یونایتد کم کاری کردند و زیاد در میدان ندویدند اما باید کوشش خود را بیش تر کرد. سیتی تیمی است که می خواهد مالکیت توپ را زیاد در اختیار داشته باشد. احتمال اشتباه در چنین حالت هایی وجود دارد اما بازیکنان سیتی وقتی توپ را از دست می دهند به خوبی دفاع هم می نمایند. آن ها اجازه نداند که در ضد حملات دروازه شان را به خوبی تهدید کنیم و بسیار خوب مقاومت کردند.

سولسشایر در سرانجام درباره دخئا گفت: او امشب هم خوب ظاهر شد. وقتی در شرایط سخت قرار داریم باید همدلی و اتحاد خود را حفظ کنیم. به موانع توجهی نمی کنیم و با جدیت به کارمان ادامه می دهیم.

منچستریونایتد با 64 امتیاز در رده ششم جای دارد و با تیم چهارم که چلسی است 3 امتیاز اختلاف دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعتراف سولسشایر: تیم برتر برنده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف سولسشایر: تیم برتر برنده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید