ایموجی های جدید اپل معرفی گردید ، ورود به به سیستم عاملها از اواخر سال 2019 میلادی

شرکت اپل از بعضی از ایموجی های جدید خود رونمایی کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط این شرکت این ایموجی ها از اواخر امسال میلادی وارد سیستم عامل های اصلی جمله iOS، iPadOS، macOS و WatchOS می شوند.

ایموجی های جدید اپل معرفی گردید ، ورود به به سیستم عاملها از اواخر سال 2019 میلادی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، مجموعه جدید از ایموجی ها بیشتر روی موضوعات انسانی متمرکز شده اند. بنابراین انتخاب بین ایموجی ها برای کاربر بسیار ساده تر شده.

در ایموجی های جدید باز هم مثل گذشته شاهد تعدادی ایموجی ویژه برای معلولان و افراد کم توان هستیم. ایموجی هایی مثل سگ راهنما(ویژه نابینایان)، جایگاه چرخدار، سمعک، پروتز پای مصنوعی ومواردی مشابه وجود دارد.

شاید بتوان مهمترین خصیصه ایموجی های جدید را تنوع دانشت. افزون بر موارد ذکر شده در این به روزرسانی شاهد حیوانات جدید از فلامینگو تا اورانگوتان نیز هستیم. غذاها نیز متنو تر شده اند و در حال حاضر شاهد پیاز، سیر، فلافل، کره و صدف هستیم. لباس های مرتبط با قومیت های مختلف نیز تنوع بیشتری نسبت به گذشته پیدا نموده اند و لباس سنتی بانوان هندی موسوم به ساری به فهرست لباس ها افزوده شده است.

این ایموجی ها بخشی از تغییرات نسخه 12.0 است. البته فقط اپل نیست که ایموجی های خود را به روز می نماید بلکه شرکت هایی مثل گوگل نیز هر از چند گاهی چنین کاری انجام می دهند.

منبع: انتخاب

به "ایموجی های جدید اپل معرفی گردید ، ورود به به سیستم عاملها از اواخر سال 2019 میلادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایموجی های جدید اپل معرفی گردید ، ورود به به سیستم عاملها از اواخر سال 2019 میلادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید