تخلیه باغ وحش چِستر انگلیس در پی آتش سوزی

مسئولان باغ وحشی در شمال انگلیس اعلام کردند: اواخر روز گذشته (شنبه) در پی وقوع آتش سوزی در بخش مونسون فارست این باغ وحش که بزرگ ترین بنای سرپوشیده مخصوص حیوانات در انگلیس به شمار می رود، مجبور به تخلیه تمامی بازدیدکنندگان این باغ وحش شدند.

تخلیه باغ وحش چِستر انگلیس در پی آتش سوزی

به گزارش خبرنگاران، تصاویر منتشر شده در رسانه های اجتماعی شعله ها و حجم بالای دود خارج شده از باغ وحش چستر را که گفته می گردد هم اکنون بسته شده، نشان می دهند.

مسئولان باغ وحش با بیان این که تیم عملیاتی باغ وحش چستر در کوشش برای انتقال تمامی حیوانات به محلی دور از این حادثه هستند، اعلام کردند: تمامی بازدیدکنندگان از باغ وحش تخلیه شده و تیم عملیاتی در کوشش برای تحت کنترل درآوردن شرایط است.

باغ وحش چستر با 125 هکتار وسعت، محل نگهداری 21 هزار حیوان مختلف بوده و سالیانه 1.9 میلیون بازدیدکننده دارد. بخش نیمه گرمسیریِ مونسون فارست در این باغ وحش به ارزش 50.3 میلیون دلار میزبان حیواناتی از جمله اورانگوتان سوماترایی، ماکاک، انواع مارها و تمساح ها است.

به گزارش رویترز، دسامبر سال گذشته یک آتش سوزی بزرگ در باغ وحش لندن منجر به تلف شدن یک موریانه خوار و چهار دم عصایی (میرکت) و آسیب دیدن یک مغازه و کافه در این باغ وحش شده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تخلیه باغ وحش چِستر انگلیس در پی آتش سوزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلیه باغ وحش چِستر انگلیس در پی آتش سوزی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید