تصاویر : سرمای شدید در آمریکا

به گزارش وبلاگ نوکیا، رییس جمهور آمریکا از کاهش گسترده دمای هوا در شمال و شرق ایالات متحده برای زیر سوال بردن گرمایش زمین استفاده نموده است.

تصاویر : سرمای شدید در آمریکا

به گزارش انتخاب؛ در حالی که در روزهای گذشته در مناطق گسترده ای از آمریکا دمای هوا به شدت کاهش یافته دونالد ترامپ در توییتر نوشت شاید بتوان کمی از گرمایش زمین را که قرار بود پول صرفش کنیم، برای گرم شدن استفاده کنیم.

وی نوشت: در شرق (آمریکا) ممکن است سردترین شب سال نو ثبت شده در تاریخ را تجربه کنیم. شاید بتوانیم (برای گرم شدن) اندکی از گرمایش زمین که قرار بود برایش تریلیون ها دلار از پول ما را- و نه پول دیگر کشورها را- صرف نمایند، استفاده کنیم. خودتان را بپوشانید.

ترامپ و بسیاری از جمهوری خواستار گرمایش زمین را باور ندارند و آمریکا پس از به ریاست جمهوری رسیدن ترامپ از پیمان آب و هوایی پاریس خارج شد.

دمای هوا در شهر اینترنشنال فالز در ایالت مینه سوتا در شمال آمریکا تا 38- درجه سانتیگراد کاهش یافته است. در قله ماونت واشنگتن در ایالت نیوهمشایر نیز دمای هوا به 36- درجه سانتیگراد کاهش یافته است.

در شهر ایری در ایالت پنسیلوانیا نیز که در نزدیکی مرز کانادا واقع شده است، یک و نیم متر برف باریده و گارد ملی برای یاری به شهروندان و پاک کردن جاده ها از برف به کار گرفته است.

منبع: انتخاب

به "تصاویر : سرمای شدید در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر : سرمای شدید در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید