رسول پناه: میلیون ها طرفدار پرسپولیس چشم انتظار رای عادلانه AFC هستند

به گزارش وبلاگ نوکیا، سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید در پرونده شکایت النصر، انتظار صدرو رای مبتنی بر قانون را دارد.

رسول پناه: میلیون ها طرفدار پرسپولیس چشم انتظار رای عادلانه AFC هستند

به گزارش وبلاگ نوکیا و به نقل از باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول پناه درباره شکایت اجرا شده از سوی باشگاه النصر عربستان و اقدام های اجرا شده در باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: تمامی اقدامات باشگاه پرسپولیس، در جذب بازیکنان جدید، کاملا قانونی بوده و مدارک و مستندات ما در این زمینه کامل است و کوچک ترین تردیدی در عملکرد خودمان نداریم. تصمیم های باشگاه، همواره بر مبنای قانون و مقررات ابلاغی فیفا، کنفدراسیون و فدراسیون فوتبال ایران بوده است. حتی زمانی که تیم پرسپولیس با تمام بازیکنان خود در قطر حاضر شده بود، هنوز پنجره جابجایی باز بود.

او ادامه داد: هم چنین در رای فیفا، زمان ابلاغ آن به صراحت و وضوح تمام وجود دارد و شرایط، تشریح شده است. باشگاه در فرصت قانونی، اقدامات خود را انجام داد، ما حتی پس از اعتراض بی اساس باشگاه النصر عربستان مدارک و مستندات خود را به نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا، جناب آقای تاج، ارائه دادیم که از نظر ایشان تمامی اقدامات باشگاه کاملا در محدوده قوانین و مقررات بوده است.

رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس، افزود: متاسفانه اظهار نظر منصفانه و دقیق آقای تاج به مذاق بعضی در داخل و خارج از کشور خوش نیامده و با واکنش های تند و توهین آمیز با آن برخورد کردند که در خصوص افراد داخل کشور، واقعا تاسف بار است و حتما باید پیگیری قضایی گردد. ما معتقدیم این پرونده باید با رفتار توام با احترام و ادب دنبال گردد، زیرا صد درصد محق هستیم و انتظار صدور رای بی طرفانه و مبتنی بر قانون و مقررات، به نفع پرسپولیس را از کنفدراسیون فوتبال آسیا داریم.

وی اظهار داشت: مجدد تاکید می کنم حفظ حرمت ها و توجه به اصول و مقررات ورزشی و پیگیری مجدانه بر مبنای حقایق، باید مدنظر باشد و پرسپولیس بی شک سرافراز از این پرونده، خارج می گردد. پرسپولیس، پرطرفدارترین تیم قاره کهن با میلیون ها عاشق در ایران و سراسر جهانست که حضورشان در هر میدانی شورآفرین و هیجان بخش است. نامی است که هیچ کس نمی تواند نادیده اش بگیرد. میلیون ها طرفدار در سراسر جهان، چشم به رای عادلانه و منصفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، مبنی بر حقانیت پرسپولیس دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رسول پناه: میلیون ها طرفدار پرسپولیس چشم انتظار رای عادلانه AFC هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: میلیون ها طرفدار پرسپولیس چشم انتظار رای عادلانه AFC هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید