گل محمدی: هر 4 بازی به جامانده ما شبیه فینال است، زمان کافی برای هماهنگی نداشتیم

به گزارش وبلاگ نوکیا، ما هم پرسپولیس هستیم و برای پیروزی می جنگیم. خیلی خوشحالم که با چنین بازیکنانی کار می کنم، چون همواره با روحیه ای بالا و قلبی عظیم برای پیروزی کوشش می نمایند.

گل محمدی: هر 4 بازی به جامانده ما شبیه فینال است، زمان کافی برای هماهنگی نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، هر چهار بازی به جامانده تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برای سرخپوشان حکم فینال را دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر التعاون عربستان در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: از فدراسیون قطر تشکر می کنم برای میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا. این بهترین راه برای برگزاری مسابقات به صورت متمرکز بود و از این بابت مسرور هستیم. فردا بازی مهمی داریم. این بازی برای ما شبیه فینال است. در واقع هر چهار بازی به جامانده ما در آسیا شبیه فینال است و انگیزه بالایی داریم.

وی در ادامه اضافه نمود: بازی سختی با التعاون داریم. این تیم صدرنشین گروه ماست و قطعاً خود را برای این بازی به خوبی آماده نموده است. ما هم پرسپولیس هستیم و برای پیروزی می جنگیم. خیلی مسرورم که با چنین بازیکنانی کار می کنم، چون همواره با روحیه ای بالا و قلبی عظیم برای پیروزی کوشش می نمایند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که شرایط تیمش پس از جدایی دو بازیکن چطور است، توضیح داد: درست است که بازیکن مان را از دست دادیم، ولی چند بازیکن خوب خریدیم که عاشق تیم هستند و مثل همه بازیکنان برای سربلندی پرسپولیس می جنگند. البته ما زمان کافی برای هماهنگی نداشتیم، ولی می دانم که بازیکنان جدید روحیه عظیمی دارند تا در پرسپولیس پیروز باشند. در این چند روز تمرینات خیلی خوبی داشتیم و به شخصه خیلی به این بازی ها امیدوارم. قطعاً چیزی که برای من اهمیت دارد این است که بازیکنانم با تمام وجود برای دریافت سه امتیاز کوشش می نمایند.

منبع: عصر ایران

به "گل محمدی: هر 4 بازی به جامانده ما شبیه فینال است، زمان کافی برای هماهنگی نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: هر 4 بازی به جامانده ما شبیه فینال است، زمان کافی برای هماهنگی نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید