سایت فدراسیون فوتبال بحرین همچنان خارج از دسترس!

به گزارش وبلاگ نوکیا، تیم ملی فوتبال ایران در دیدار سوم خود در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 و انتخابی جام ملت های 2023 آسیا به مصاف بحرین رفت. پیش از آغاز این مسابقه و هنگامی که سرود ملی ایران در استادیوم پخش شد، تماشاگران بحرین با ایجاد سر و صدا و جیغ و سوت، به سرود کشورمان بی احترامی کردند.

سایت فدراسیون فوتبال بحرین همچنان خارج از دسترس!

بعد از این اتفاق و روز گذشته بود که یک گروه ایرانی، سایت فدراسیون فوتبال بحرین را هک کرد و روی این سایت سرود ملی ایران را قرار داد. این گروه همچنین متنی را با دو زبان فارسی و انگلیسی روی سایت فدراسیون بحرین قرار داد: ما هرگونه بی احترامی به ایران را بی پاسخ نمی گذاریم. امکانش نبود در استادیوم به سرود ملی ایران گوش کنیم. اکنون می توانید گوش کنید.

پس از گذشت چند ساعت این سایت از دسترس خارج شد و تا ظهر امروز (دوشنبه) این مشکل ادامه دارد.این اتفاق در کشورهای عربی بازتاب یافته است. اخبار 24 و روزنامه المواطن عربستان از جمله رسانه هایی بودند که هک شدن سایت فدراسیون فوتبال بحرین را منعکس نموده اند.

روزنامه المواطن در این ارتباط نوشت: دایره فناوری اطلاعات فدراسیون فوتبال بحرین بحران هک شدن سایت رسمی خود را به وسیله شرکتِ مسئول اداره سایت، پیگیری می نماید تا بحران مذکور حل و فصل گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سایت فدراسیون فوتبال بحرین همچنان خارج از دسترس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایت فدراسیون فوتبال بحرین همچنان خارج از دسترس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید