شجاعی: در ایران نسبت به مظفر کوتاهی شد

به گزارش وبلاگ نوکیا، نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به تجربیاتی که در فدراسیون ها دارم مطمئن باشید که مربیان از نظر مالی تامین نمی شوند و شرایط برای مظفر آرمانی نبوده است.

شجاعی: در ایران نسبت به مظفر کوتاهی شد

فریده شجاعی، نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال در گفت و گو با وبلاگ نوکیا ، در مورد پیوستن شهرزاد مظفر به تیم ملی فوتسال بانوان کویت، اظهار کرد: از این موضوع خوشحال هستم، درست است که در تیم ملی به مظفر نیاز داریم ولی تمام کسانی که در ورزش به نوعی زحمت می کشند این نقطه عطف زحماتشان است که لژیونر شوند، چون حتما تیم های ایرانی یا تیم ملی پول خوبی به آنها نمی دهند و خارج از کشور از این نظر برایشان بهتری است. عمرشان را در ورزش گذاشتند پس یک جایی باید از نظر مالی هم تامین شوند.

او در ادامه اضافه نمود: مظفر مربی خوبی است و پتانسیل بالایی دارد اما متاسفم که تیم ملی ایران او را از دست می دهد، این صدمه ای برای ما است. او برای تیم ملی ایران، باشگاه و جوانان ما زحماتش را کشیده است و حالا بد هم نیست خارج از کشور را هم امتحان کند. چطور آقایانمان هم مربی و هم بازیکن به خارج از کشور می روند و هیچ مسئله ای ندارد ولی خانم ها قرداد ببندند زیر سوال می روند؟ اتفاقا خیلی خوب است راه برای خانم ها هم باز می گردد. لا اقل ارزش و بهایی هم برای خانم ها قائل می شوند.

شجاعی به احتمال تامین نشدن این سرمربی از نظر مالی در ایران اشاره و بیان نمود: با توجه به تجربیاتی که در فدراسیون ها دارم مطمئن باشید که مربیان تامین نمی شوند و شرایط برای مظفر آرمانی نبوده که رفته است. او از جمله مربیانی است که با علاقه و پشتکار برنامه هایش را دنبال می نماید تا تیم هایش مطرح باشند، مطمئن باشید اینجا خیلی در موردش کوتاهی گردیده که این کار را نموده است، حتما قرادادی بسته نگردیده و تیم هایی که در ایران فعالیت می نمایند بر خلاف سلیقه اش بودند و ترجیح داده که خارج از کشور را انتخاب کند.

او اضافه نمود: در کل باید باعث افتخارمان باشد که مربیانمان جذب کشورهای دیگر باشند، به هر حال به مربیانمان نیاز دارندو پول خوبی هم می دهند. آنها هم باید تامین شوند تا کی وقتشان را بگذارندو تامین نشوند و به چیزی که باید برسند، نرسند. واقعا زحمت می کشند. خودم سال های سال هم مربی بودم هم با مربیان به صورت حرفه ای کار کردم می دانم کار پرزحمتی است و استرس شبانه روزی دارد به هر حال باید جایی پاسخ این استرس ها داده گردد حالا وقتی درایران تامین نگردد برود چه اشکالی دارد.

نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال به باز شدن مسیری برای لژیونر شدن سایر ورزشکاران خانم ایرانی اشاره نمود و گفت: این لژیونر شدن باب می گردد و خیلی خوب است. خوشحالم که درهای خارج از کشور برای خانم ها هم باز گردیده ومی توانند بروند و استفاده ببرند. امیدوارم راه برای بازیکنان و رشته های دیگر بازگردد. وقتی آقایان بهره می برند خانم ها هم دارند همان کوشش و رحمت را می کشند.

او در ادامه بیان نمود : با لژیونر شدن خانم های ورزشکار و اینکه جهان بفهمد که خانم ها در ایران ورزشکاران و مربیانش فعال و توانا هستند بعد تبلیغاتی بسیار خوبی هم برای کشورمان دارد.

شجاعی در خاتمه گفت: به مظفر تبریک می گویم او دین خود را نسبت به تیم ها و بازیکن هایمان ادا کردند و حالا فرصتی پیش آمده که باید برود و استفاده نمایند. زمان آن رسیده است که کمی هم برای خود و آینده اش باشد و از نظر مالی خود را تامین گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شجاعی: در ایران نسبت به مظفر کوتاهی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: در ایران نسبت به مظفر کوتاهی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید