عدالت جدول با برگزاری لیگ رعایت می گردد، پرسپولیس قهرمان نیست

به گزارش وبلاگ نوکیا، بهنام ابوالقاسم پور در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره امضای طومار توسط اعضای هفت باشگاه مبنی بر عدم برگزاری ادامه رقابت های فصل جاری لیگ برتر فوتبال گفت: نمی توان قانونی را که همه باشگاه ها رعایت می نمایند را برای بعضی تیم ها قائل نشد. تیم های معترض باید بدانند که در لیگ بازی می نمایند و باید قوانین را رعایت نمایند. مگر می گردد دو سوم لیگ را که برگزار شده و باشگاه ها برایش بودجه داده اند بی خیال شد.

عدالت جدول با برگزاری لیگ رعایت می گردد، پرسپولیس قهرمان نیست

کارشناس فوتبال ایران اضافه نمود: به نظرم تصمیم مسئولان سازمان لیگ فوتبال، برای ادامه برگزاری رقابت های لیگ برتر بهترین راه برای عدالت در جدول است. استفاده از الفاظی که فقط جو فوتبال را در شرایط فعلی کشور که به دلیل بیماری کرونا مناسب هم نیست دردی را دوا نمی کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه گفته می گردد این تیم تنها باشگاهی است که خواستار برگزاری ادامه رقابت هاست تاکید نمود: فکر نمی کنم فقط پرسپولیس به دنبال بازی کردن باشد. اتفاقا چندین باشگاه دیگر هم هستند که می خواهند در همین 9 هفته برای کسب قهرمانی بجنگند و قدرت خودشان را به نمایش بگذارند.

وی اعلام کرد: ای کاش همین تعداد اندک باشگاه ها هم که نسبت به برگزاری بازی ها واکنش منفی نشان داده اند با حفظ پروتکل های بهداشتی به فکر نتیجه گیری باشند تا شاهد زیبایی رقابت های لیگ باشیم. اگر نتوانیم لیگ فصل جاری را به سلامت به خاتمه برسانیم در لیگ قهرمانان آسیا و حتی بازی های تیم ملی نیز دچار مشکل خواهیم شد.

ابوالقاسم پور در خاتمه اعلام کرد: قطعا از حالا نمی توان پرسپولیس را قهرمان دانست. در تاریخ فوتبال باشگاهی ایران بارها شاهد تغییر در صدر جدول بوده ایم. از حالا نمی توان تیمی را قهرمان دانست. من فکر می کنم بازی های هفته خاتمهی جذابیت زیادی خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عدالت جدول با برگزاری لیگ رعایت می گردد، پرسپولیس قهرمان نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدالت جدول با برگزاری لیگ رعایت می گردد، پرسپولیس قهرمان نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید