یمن: عملیات نصر من الله، روی اقتصاد سعودی تاثیر خواهد گذاشت

معاون وزیر اطلاع رسانی یمن گفت که آنچه در نجران اتفاق افتاده است، روی اقتصاد عربستان سعودی تاثیر خواهد گذاشت.

یمن: عملیات نصر من الله، روی اقتصاد سعودی تاثیر خواهد گذاشت

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، حسین باسلیم معاون وزیر اطلاع رسانی یمن یکشنبه شب در سخنانی با اشاره به عملیات نصر من الله در محور نجران بیان کرد که آنچه در منطقه نجران اتفاق افتاده است، روی اقتصاد عربستان و آمریکا تاثیر می گذارد.

به نوشته پایگاه العهد، معاون وزیر اطلاع رسانی یمن گفت: عربستان سعودی از کشف آنچه که در نجران اتفاق افتاده است، هراس دارد زیرا می داند که این مسأله روی روحیه نیروهای ارتش آن تاثیر منفی خواهد گذاشت.

از سوی دیگر، ضیف الله الشامی وزیر اطلاع رسانی یمن گفت که گروه اطلاع رسانی نظامی یمن (الاعلام الحربی) این عملیات را با حدود 100 دوربین ضبط نموده است و متعاقبا آن را پخش خواهد نمود.

یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز یکشنبه در تشریح عملیات جدید یمنی ها در جنوب عربستان تحت عنوان نصر من الله گفت که ارتش یمن عملیات مذکور را از 15 آگوست (24 مرداد) در محورهای مختلف جبهه نجران شروع کرد.

این عملیات با رصد دقیق و اطلاعاتی چند ماهه انجام شد و یگان های مختلف نیروهای مسلح یمن در آن شرکت داشته اند. عنصر غافلگیری از مهم ترین دستاوردها برای فزونی بر دشمن در این عملیات بوده است. عناصر نفوذی در داخل صفوف نیروهای دشمن و فریب خوردگان نقشی مهم در این عملیات و موفقیت آن ایفا کردند (جزئیات بیشتر).

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "یمن: عملیات نصر من الله، روی اقتصاد سعودی تاثیر خواهد گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن: عملیات نصر من الله، روی اقتصاد سعودی تاثیر خواهد گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید