ابهامات جدی درباره دوگانه سازی پرسپولیس - تیم ملی در برنامه نود

به گزارش وبلاگ نوکیا، درباره دوگانه سازی پرسپولیس - تیم ملی در برنامه نود ابهامات و سؤالات جدی وجود دارد که پاسخ به آنها می تواند این ابهامات را برطرف کند.

ابهامات جدی درباره دوگانه سازی پرسپولیس - تیم ملی در برنامه نود

به گزارش وبلاگ نوکیا، مصاحبه روز گذشته علی اکبر طاهری مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس درباره برنامه نود حاوی نکات مهمی بود که جای تأمل دارد. وی در بخشی از این مصاحبه با اشاره به اینکه برنامه نود شب قبل از بازی پرسپولیس و الهلال درباره ماجرای مهدی طارمی صحبت و مسائلی را مطرح کرده، گفت: زمانی که بازیکنان پرسپولیس از اردوی تیم ملی اخراج شدند درباره این موضوع حرفی زده نشد. همچنین وقتی ایرانی های کادر فنی تیم ملی برکنار شدند, هیچ وقت در مورد آنها آیتمی پخش نشد و فقط گفته شد به دلیل اینکه تیم ملی فردا بازی محبت آمیز دارد و نمی خواهیم تمرکز این تیم را به هم بزنیم سکوت می کنیم و هفته بعد به این موضوع می پردازیم. هیچ وقت هم این اتفاق رخ نداده است, آن هم در حالی که این موضوع برای بازی مهم ما مقابل الهلال اتفاق نیفتاد و به بدترین شکل ممکن پرسپولیس را وارد حاشیه کردند.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در این باره اضافه کرد: این در حالی بود که زمانی که بازیکنان پرسپولیس از اردوی تیم ملی اخراج شدند درباره این موضوع حرفی زده نشد. همچنین وقتی ایرانی های کادر فنی تیم ملی برکنار شدند, هیچ وقت در مورد آنها آیتمی پخش نشد و فقط گفته شد به دلیل اینکه تیم ملی فردا بازی محبت آمیز دارد و نمی خواهیم تمرکز این تیم را به هم بزنیم سکوت می کنیم و هفته بعد به این موضوع می پردازیم. هیچ وقت هم این اتفاق رخ نداده است, آن هم در حالی که این موضوع برای بازی مهم ما مقابل الهلال اتفاق نیفتاد و به بدترین شکل ممکن پرسپولیس را وارد حاشیه کردند. در بحث درگیری بین کی روش و برانکو هم مدام قصد بر این بود که این درگیری افزایش پیدا کند. من به برانکو اجازه ندادم به این برنامه برود ولی باز هم در ادامه این موضوع به چالش کشیده شد.

طاهری شرح داد: همه از تیم ملی انتظار داشتند در جام ملت های آسیا 2019 با هدایت کی روش قهرمان شود و وقتی مقابل ژاپن آن طور شکست می خورد, انگار که هیچ اتفاقی رخ نداده و آیتمی پخش می شود که گویی ما قهرمان شده ایم، این درحالی است که زمانی که پرسپولیس با همه مشکلاتش نایب قهرمان آسیا می شود انگار فاجعه ملی رخ داده است. اینها نشان می دهد که بحث های شخصی در برنامه نود ورود پیدا کرده و مسئولان رسانه ملی باید بیشتر به این مسائل بپردازند.

حال سؤالی که مطرح می شود این است که چه اتفاقی رخ داد که نود چنین رویه ای را در پیش گرفت؟ چرا این برنامه با پرسپولیس و تیم ملی که در آن زمان سرمربیان شان رابطه خوبی با هم نداشتند، برخوردی متفاوت داشت؟ تیم تصمیم گیرندگان نود چه افرادی بودند و چه چیزی در ذهن داشتند که چنین برخورد می کردند؟ چه اتفاقاتی در این بین رقم خورده که شاهد این اتفاقات و این رفتارها بودیم؟

فردوسی پور چه اندازه به دوقطبی کی روش - برانکو به شکل های مختلف دامن زد و اصولاً چرا چنین کاری را انجام داد؟ دلیل اینکه برنامه نود دوقطبی کی روش - برانکو را تشدید کرد چه بود؟ چه در سر تصمیم گیرندگان این برنامه می گذشت که چنین رویه ای را انتخاب کرده بودند؟ آیا اگر این کار صورت نمی گرفت، فضا کمتر ملتهب نمی شد؟ آیا این برنامه نمی توانست به تلطیف فضا کمک کند؟ آیا تعمدی در چنین رفتارهایی وجود داشت؟ آیا علاقه شخصی تصمیم گیرندگان برنامه نود دلیل این موضوع بود؟ اینها سؤالات بی پاسخی است که وجود دارند و پاسخ به آنها می تواند ابهامات را برطرف کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ابهامات جدی درباره دوگانه سازی پرسپولیس - تیم ملی در برنامه نود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهامات جدی درباره دوگانه سازی پرسپولیس - تیم ملی در برنامه نود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید