محمدی: کیهانی گفت زانوی کریمی از قبلش هم بهتر می شود، عجله ای برای بازگشت او نداریم

به گزارش وبلاگ نوکیا، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: دکتر کیهانی از عمل جراحی اجرا شده روی زانوی کریمی ابراز رضایت و تاکید کرد که او خیلی سرحال به کشتی برمی گردد.

محمدی: کیهانی گفت زانوی کریمی از قبلش هم بهتر می شود، عجله ای برای بازگشت او نداریم

غلامرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ نوکیا در مورد شرایط علیرضا کریمی گفت: علی، فردای روز جراحی، مرخص شد. چیزی که خیلی شاد مان کرد این بود که دکتر کیهانی خیلی از عمل راضی بود و می گفت که کار عالی انجام شده است. وقتی المپیک به تعویق افتاد با او صحبت کرده بودیم که نظرت در مورد جراحی زانوی کریمی چیست که گفت جراحی گردد. این اتفاق روز یکشنبه انجام شد.

وی ادامه داد: چیزی که مشخص بود اینکه علیرضا با آن زانوی قبلی نمی توانست کشتی بگیرد. خیلی از عمل های رباط زانو را ببینید، بعد از جراحی خیلی بهتر از قبل می شوند. کاری که دکتر کیهانی روی زانوی علیرضا کریمی انجام داد هم به همین شکل است. او می گفت کاری که روی پایش انجام دادیم، باعث می گردد که بهتر از قبل هم روی تشک بیاید. دکتر کیهانی تاکید کرد که کریمی خیلی سرحال به کشتی برمی گردد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد: علیرضا عضلات توانمندی دارد، اما او را توجیه کردیم که هیچ عجله ای برای بازگشت به تشک نداشته باشد چون واقعا زمان داریم. عمل رباط 6 تا 7 ماه برای بازگشت زمان می خواهد، خودش دوست داشت زودتر به تشک برگردد، اما از او خواستیم که اصلا عجله نکند چون واقعا نیاز نیست و او فرصت کافی برای بهبود زانویش دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدی: کیهانی گفت زانوی کریمی از قبلش هم بهتر می شود، عجله ای برای بازگشت او نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: کیهانی گفت زانوی کریمی از قبلش هم بهتر می شود، عجله ای برای بازگشت او نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید