واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات علی خسروی

به گزارش وبلاگ نوکیا، تهران (پانا) - باشگاه پرسپولیس نسبت به صحبت های علی خسروی واکنش نشان داد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات علی خسروی

به گزارش ورزش سه، علیرضا اشرف، مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات داوری دربی و نظرات کارشناسان داوری اظهار کرد: همه فوتبال دوستان دیدند که آقای سیدعلی چه اشتباهاتی در این بازی مهم داشت و از همه مهمتر نتوانست جو بازی را کنترل کند. او در یک صحنه خطای مهاجم ما را گرفت و کارت هم داد اما چند دقیقه بعد شبیه همان خطا روی ترابی را که همه کارشناسان گفتند کارت زرد هم داشت اصلا خطا تشخیص نداد! خب وقتی شما با خطاهای مشابه دوگانه رفتار می کنید و در صحنه های 50-50 به ضرر یک تیم سوت می زنید معینا کادر فنی و بازیکنان آن تیم را عصبی می کنید. چرا همه فکر می نمایند اشتباه داوری یعنی فقط اشتباه تاثیرگذار روی صحنه گل یا پنالتی؟ وقتی یک داور با سوت های اشتباه روی خطا یا حتی اوت های ساده حق یک تیم را به راحتی ضایع می نماید، همین باعث به هم خوردن آرامش روانی اعضای آن تیم می گردد و یک جا این عصبانیت خودش را نشان می دهد.

اشرف در ادامه درباره انجام نشدن تعویض های پرسپولیس قبل از گل مساوی و اظهارات علی خسروی در این زمینه گفت: ما برای آن دو تعویض مثل همواره به سرعت و در کمترین زمان ممکن اقدام کردیم و آقای مرادی ناظر بازی هم ظرف چند ثانیه تعویض ها را ثبت کردند. بعد از آن بلافاصله آقای زاهدی فر داور چهارم تابلوهای تعویض را به یاری مسئول هیات فوتبال آماده کرد و به همراه سیدجلال حسینی و حامد پاکدل به لب خط آمد. در ویدئویی که از این صحنه منتشر شده و اتفاقا برنامه فوتبال برتر آن را با تصویر اصلی بازی که از تلویزیون پخش شد، مطابقت داده، معین است که دقیقا لحظه ای که سعید آقایی با برانکارد به خارج زمین می آید تعویضی های ما لب خط آماده هستند و داور چهارم نیز در حال تست کردن تابلوها هست که شماره های بازیکنان را چک کند. اما در کمال تعجب آقای خسروی در برنامه تلویزیونی گفتند که تشریفات تعویض انجام نشده بود.

مدیر رسانه ای پرسپولیس گفت: آقای خسروی! اولا باید از شما پرسید چرا اینقدر یک طرفه از قضاوت داور دربی دفاع کردید؟ آیا شما هم در جریانات پشت پرده ای که راجع به انتخاب این داور برای دربی بود نقش داشتید؟ دوما، چگونه می گویید تشریفات تعویض انجام نشده در حالی که داور چهارم تابلو به دست کنار خط منتظر دستور داور برای انجام تعویض است؟ آیا داور چهارم می تواند بدون تایید ناظر و سرخود با تابلوی تعویض کنار خط بیاید؟ شما که آنجا نبودید چرا اینقدر قاطع اظهار نظر می کنید.

اشرف بعلاوه گفت: نکته بعد راجع به بخش دیگری از اظهارات آقای خسروی است. آقای خسروی ضمن احترام برای جنابعالی، لطفا بفرمایید تحت چه عنوانی و با چه سمتی راجع به محرومیت یحیی گل محمدی و مدت این محرومیت صحبت کردید؟ چرا فضا را متشنج می کنید؟ مگر شما عضو کمیته انضباطی هستید؟ چرا درباره حرکت مربی دروازه بان های استقلال حرفی نمی زنید؟ اگر داور در آن صحنه قاطعیت داشت و طبق قانون مربی خاطی حریف را اخراج می کرد اصلا کار به اینجا می رسید و کادر فنی ما از اشتباهات مکرر داوری که شما انتخاب کردید اینقدر عصبانی می شد؟ این اظهارات شما تماما جهت دار و شائبه برانگیز است و سلامت فدراسیون را هم زیر سوال می برد. ضمن اینکه خود شما به خاطر انتخابی که برای قضاوت در دربی داشته اید که باعث شده تمام این اتفاقات به وجود بیاید باید به مردم جوابگو باشید، آن وقت برای بقیه محرومیت هم معین می کنید؟

منبع: خبرگزاری پانا

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات علی خسروی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات علی خسروی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید