پپ گواردیولا: در بازی رفت مقابل شالکه خوش شانس بودیم، لیگ قهرمانان، شما را بابت اشتباهاتتان مجازات می نماید

پپ گواردیولا ضمن ستایش از رقیب تیمش، منچسترسیتی را آماده بازی در خانه دانست.

پپ گواردیولا: در بازی رفت مقابل شالکه خوش شانس بودیم، لیگ قهرمانان، شما را بابت اشتباهاتتان مجازات می نماید

به گزارش خبرنگاران، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی خانگی تیمش مقابل شالکه در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به تمجید از رقیب پرداخت.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در این باره گفت: به نظرم منچستر سیتی در لیگ قهرمانان ثبات داشته است.در بازی های خارج از خانه نتایج فوق العاده ای گرفتیم؛ در حالی که قبلا در این مورد مشکل داشتیم اما در این تورنمنت هر بازی با رقابت بعدی به کلی فرق دارد. در دیگر تورنمنت ها و ورزش ها اغلب تیمی که لیاقت و قدرت بیشتری دارد، برنده می گردد. چنین اتفاقی همواره در لیگ قهرمانان رخ نمی دهد.همواره مردم دوست دارند قهرمان را از اول پیش بینی نمایند. همه هم معمولا می دانند کدام تیم برنده می گردد! یک هفته پیش کسی انتظار نداشت آن اتفاق برای پاری سن ژرمن و رئال مادرید رخ بدهد. یک اخراج، یک گل در دقیقه یک و ... اتفاقات زیادی می تواند نتیجه را عوض کند. در بازی رفت خوش شانس بودیم چون 20-25 دقیقه، 10 نفره بازی کردیم و 1-2 هم عقب بودیم. معمولا وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد، شما حذف می شوید. اتفاقی که در بازی رفت رخ داد، می تواند در بازی برگشت هم رخ بدهد. بنابراین در کاری که ما باید در بازی انجام بدهیم، تغییر زیادی به وجود نمی آید.

پپ در خاتمه اضافه کرد: چلسی سال ها برای قهرمانی در این تورنمنت هزینه کرد و منتظر ماند. فشار از نظر من به معنای بهتر کار کردن، بهتر رقابت کردن و کم کردن اشتباهات است. لیگ قهرمانان به شدت شما را بابت اشتباهاتتان مجازات می نماید؛ بخصوص به خاطر کیفیتی که حریفان دارند. در لیگ قهرمانان، تمرکز تیم ها در اوج است و اگر اشتباهی مرتکب شوید، مجازات می شوید. شالکه در بازی رفت 2 شوت در چارچوب داشت و 2 گل زد. 23 دقیقه 10 به 11 بازی کردیم و می توانستیم از کارت زرد دوم اجتناب کنیم چون بازیکن رقیب فاصله زیادی تا دروازه داشت. شالکه حمله نمی کرد. همین اتفاق به ظاهر کوچک شاید موجب حذف شما گردد. امروز اگر با برد 2-3 در خانه حریف بازی برگشت را آغاز می کنیم، از خوش شانسی ما است چون احتمال داشت 3-1 یا 4-1 ببازیم!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پپ گواردیولا: در بازی رفت مقابل شالکه خوش شانس بودیم، لیگ قهرمانان، شما را بابت اشتباهاتتان مجازات می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پپ گواردیولا: در بازی رفت مقابل شالکه خوش شانس بودیم، لیگ قهرمانان، شما را بابت اشتباهاتتان مجازات می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید